Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ełku od wtorku, 24 kwietnia 2018 r. będzie funkcjonował w nowej siedzibie przy ul. Warszawskiej 4 w Ełku.


Od dłuższego czasu wiadomo, że Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ełku zostanie przeniesiony na ul. Warszawską. W nowej siedzibie powstała duża poczekalnia z miejscami siedzącymi dla oczekujących. Jest nadzieja, że nie będzie potrzeby oczekiwania w kolejce. Wskazuje na to przygotowanych aż osiem stanowisk, przy których będziemy mogli zostać obsłużeni. Przed budynkiem została również zamontowana winda przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Przed parkingiem znajdującym się przy siedzibie Wydziału Komunikacji powstał nowy mural. Autorem jest Vinci
Nowo wyremontowany budynek jest już gotowy do rozpoczęcia w nim pracy, ale przygotować się muszą jeszcze pracownicy. W związku z przeprowadzką Wydział Komunikacji będzie nieczynny w dniach 20 kwietnia 2018 r. oraz 23 kwietnia 2018 r. Od wtorku,  24 kwietnia 2018 r. Wydział Komunikacji będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz.: 7:45 – 15:00.
Kasy w urzędzie nie przewidziano, ale będzie można płacić kartą. 

W przyszłości rozważane jest wydłużenie godzin pracy. W związku z tym mogą Państwo przesyłać opinie i sugestie dotyczące najlepszych rozwiązań.