Zjawiskoland to nowa atrakcja turystyczna i rozrywkowa na mapie ziemi ełckiej i Mazur. Jedyny w swoim rodzaju interaktywny dom do góry nogami to tylko część atrakcji, które oferuje to miejsce! Wszyscy chętni chcący je odwiedzić mogą to robić już od soboty 20 lipca 2019 roku.


Jak tam trafić? 
Aby dotrzeć do „Zjawiskolandu” należy opuścić Ełk ulicą Kolejową i skierować się drogą Rajgrodzką do miejscowości Regiel. Po pokonaniu wioski podążamy leśnym duktem około jednego kilometra aż do znaku z oznaczeniem 'ulica Kaszubska'. Jesteśmy na miejscu! Urokliwa, drewniana osada znajduje się po lewej stronie. Można udać się na parking i rozpocząć zwiedzanie :) 

Interaktywny dom do góry nogami, tunel grawitacyjny, labirynt, gry i zabawy….
Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Główną atrakcją jest dom do góry nogami. W Polsce jest kilka podobnych obiektów, jednak to właśnie w Reglu k. Ełku powstał pierwszy interaktywny dom z ruchomym wyposażeniem wnętrza. W domu można zobaczyć między innymi: prawdziwe akwarium do góry nogami, palący się kominek, prawdziwą wodę wlewającą się do wanny czy też ruchome zabawki w pokoju dziecięcym. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że to wszystko żyje, rusza się. To miejsce działa na zmysły.

Jedną z ciekawszych atrakcji, którą oferuje Zjawiskoland jest tunel grawitacyjny. Zostawcie swoje rzeczy na zewnątrz, odważcie się i wejdźcie do środka...

Dla najmłodszych
Zjawiskoland to świetne miejsce nie tylko dla dorosłych. Teren jest przystosowany dla najmłodszych, ogrodzony, wolny od komarów i kleszczy :)  
Dzieci mogą spędzić tu czas na grach, zabawach czy też spróbować swoich sił w specjalnym labiryncie.
W stylowej kawiarnio-ciacharni dzieci znajdą swoje ulubione przekąski, a zmęczeni rodzice napiją się świeżej kawy. 

Polecamy! 

Co się dzieje na tym zdjęciu? Dom do góry nogami w Reglu k. Ełku

INFORMACJE
W okresie letnim obiekt czynny jest od 11:00 do 20:00
7 dni w tygodniu. 
Strona internetowa: http://zjawiskoland.pl/
Cennik: 
- dorośli 20 zł
- dzieci 15 zł (dzieci do lat 3 za darmo) 

UWAGA: Otwarcie obiektu dla zwiedzających 20 lipca w sobotę