Ełcka Papugarnia Mazurskie Tropiki 26 października obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Drugiego takiego miejsca próżno szukać w regionie.


To już rok jak ełczanie oraz turyści mogą zakosztować egzotyki i poczuć się jak w dalekim kraju. Barwne i ciekawskie papugi z całego świata są na wyciągnięcie ręki. Psotna Kakadu Białoka pochodząca z wysp Banda (Indonezja), Konura Słoneczna, Barwinka Czarnogłowa, wielka Ara Zielonoskrzydła oraz wiele innych. 
Wspaniałe kolorowe ptaki będą bliżej niż myślisz. Chętnie wskoczą Ci na rękę, ramię, a nawet na głowę. Warto mieć przygotowany specjalny pokarm, który można nabyć na miejscu za parę złotych. 
Warto podkreślić, że ełcka papugarnia oferuje swoim podopiecznym sporą przestrzeń. Ptaki mogą fruwać, widać że są zadbane i w świetnej kondycji. Nie wszystkie tego typu miejsca tak wyglądają. Papugi są oczywiście pod opieką lekarza weterynarii. Polecamy! 

Do papugarni można wybrać się z dziewczyną, rodziną, babcią czy dziadkiem. Jak mówi Pan Kamil, właściciel Mazurskich Tropików to częstymi gośćmi są grupy zorganizowane. A jeśli brak jest pomysłu na spędzenie czasu lub imprezę okolicznościową to papugarnia jest świetnym rozwiązaniem. Papugarnia jest przygotowana na gości w każdym wieku, a dla osób niepełnosprawnych jest świetną terapią. 


Pierwsze urodziny już w sobotę - moc atrakcji i nagród

Z okazji pierwszych urodzin papugarnia przygotowała moc niespodzianek i atrakcji. Tego dnia bilet wstępu kosztuje tylko 10 zł (od osoby) .
Na wszystkich odwiedzających w tym dniu będzie czekać pyszny tort.
 Na najmłodszych czekać będzie słodki poczęstunek, zabawy z animatorem, malowanie buziek, konkursy z super nagrodami i wiele innych. 

Podczas imprezy goście będą mieli okazję wziąć udział w loterii, w której do wygrania są super nagrody:
- 6 miesięcznych karnetów do siłowni V.I.P-GYM
- 3 vouchery o wartości 100 zł do najlepszego spa samochodowego The Wolf Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa
7 voucherów na przejazd taksówką o wartości 20 zł od Taxi Polska Ełk
3 vouchery na miesięczny trening dla dzieci w Makarewicz Team Fight Club
- 2 vouchery na miesięczne zajęcia od Misja Robotyka Ełk

Mazurskie Tropiki to 50 papug z całego świataPapugarnia pracuje od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. W weekendy otwarta jest do 19:00. Papugi każdego dnia mają przerwę w godzinach 14:00-15:00. 
Więcej tu: Papugarnia Mazurskie Tropiki