A.rad

Oceniono 0 raz(y) 0

Jeździłem po dziurach od kilku dni jadę asfaltem i dlatego zawsze poprę Pana Osewskiego. Możecie mu co najwyżej skoczyć.

Waldi

Oceniono 0 raz(y) 0

Już, widzę te piękne bloki w Chruścielach i spływające podatki. Brawo Pan Osewski.

Adam

Oceniono 0 raz(y) 0

Referendum to kolejne wyrzucenie gminnych pieniędzy. Wójt i tak wygra bo nie będzie frekwencji. A dodatkowo nigdy gmina tak nie zmieniała się. Poprzednik zniszczył nasza piękna gminę.

Adam oracze

Oceniono 3 raz(y) 3

A moja babcia mówi że w Polsce dużo uczonych a mało mądrych.

Robert oleksa

Oceniono 7 raz(y) 5

Bezrobocia nie ma. Nauczyciele znajdą spokojnie pracę. A uczyć będzie Pan Osewski.

Artur k.

Oceniono 4 raz(y) 4

Pan wójt może sobie planować ale czy radni zaryzykuja przegranąw następnych wyborach.

Wojtek

Oceniono 8 raz(y) 6

Już to widzę jak tłumy wykwalifikowany, pełnych zapału , po dwóch fakultetach biegnie aby pracować za 2000 zł. Już lepiej w biedronce odbębnić 8 h za 2500. Trzeba być kretynem aby wierzyć że szkoły utrzymają się podobnym poziomie, o ile w ogóle. Ja tam cwanego wójta rozumiem, tak jak rząd tak i on w dupie ma edukację obcych dzieci, ale ci co będą podejmować decyzję, czyli radni - powinni się grubo zastanowić nad konsekwencjami swoich decyzji. Jak mieszkańcy załapią po roku czy dwóch że ich szkoła przepadła to nie chciał bym na ich miejscu mieszkać w tej samej wiosce.

NEL

Oceniono 13 raz(y) 11

Pytanie jaki nauczyciel zostanie w takiej przekształconej szkole skoro pozbawi się go przywilejów karty nauczyciela w tym rocznych płatnych urlopów. Który na własne życzenie przejdzie na umowę o pracę, 40 godzin tygodniowo czas pracy. To się nie uda wójcie.

Rodo

Oceniono 10 raz(y) 6

Mam nadzieję że żaden nauczyciel na to nie pójdzie, niby robione dla oszczędności, a okazuje się że będzie inwestycja w inne rzeczy... To jaka to oszczędność? Podejrzewam że znajomości itp, oferty bez przetargów, i biznes się kręci. Dla wójta obniżyć pensję dla oszczędności...

Belfer

Oceniono 6 raz(y) 6

Kto w kraju rządzi. PiS. Partia wójta to PiS Gowina. Do nich miejcie pretensje.