Adam oracze

Oceniono 0 raz(y) 0

A moja babcia mówi że w Polsce dużo uczonych a mało mądrych.

Robert oleksa

Oceniono 4 raz(y) 4

Bezrobocia nie ma. Nauczyciele znajdą spokojnie pracę. A uczyć będzie Pan Osewski.

Artur k.

Oceniono 2 raz(y) 2

Pan wójt może sobie planować ale czy radni zaryzykuja przegranąw następnych wyborach.

Wojtek

Oceniono 7 raz(y) 7

Już to widzę jak tłumy wykwalifikowany, pełnych zapału , po dwóch fakultetach biegnie aby pracować za 2000 zł. Już lepiej w biedronce odbębnić 8 h za 2500. Trzeba być kretynem aby wierzyć że szkoły utrzymają się podobnym poziomie, o ile w ogóle. Ja tam cwanego wójta rozumiem, tak jak rząd tak i on w dupie ma edukację obcych dzieci, ale ci co będą podejmować decyzję, czyli radni - powinni się grubo zastanowić nad konsekwencjami swoich decyzji. Jak mieszkańcy załapią po roku czy dwóch że ich szkoła przepadła to nie chciał bym na ich miejscu mieszkać w tej samej wiosce.

NEL

Oceniono 10 raz(y) 10

Pytanie jaki nauczyciel zostanie w takiej przekształconej szkole skoro pozbawi się go przywilejów karty nauczyciela w tym rocznych płatnych urlopów. Który na własne życzenie przejdzie na umowę o pracę, 40 godzin tygodniowo czas pracy. To się nie uda wójcie.

Rodo

Oceniono 8 raz(y) 6

Mam nadzieję że żaden nauczyciel na to nie pójdzie, niby robione dla oszczędności, a okazuje się że będzie inwestycja w inne rzeczy... To jaka to oszczędność? Podejrzewam że znajomości itp, oferty bez przetargów, i biznes się kręci. Dla wójta obniżyć pensję dla oszczędności...

Belfer

Oceniono 4 raz(y) 4

Kto w kraju rządzi. PiS. Partia wójta to PiS Gowina. Do nich miejcie pretensje.

internauta

Oceniono 8 raz(y) 8

Znalezione w sieci:
Do napisania tego posta natchnęła mnie historia gminy podlubelskiej Hanna, która nie prowadzi już ani jednej szkoły publicznej. (tu )

Właśnie w tej gminie nauczyciele z jednej ze szkół za minimalną krajową (albo na zlecenie) pracują w wakacje na półkoloniach, a w ciągu roku szkolnego - fizycznie po zakończeniu godzin lekcyjnych np. na wspomnianym zagrabianiu liści ku uciesze gawiedzi, która cieszy się, że tych nierobów nareszcie zagoniono do jakiejś roboty.

Ja sam zapowiedziałem wszystkim wokół, że jeżeli kiedykolwiek przyjdzie mi pracować w takich warunkach, a nie znajdę pracy w normalnej szkole - odchodzę z oświaty. Dla ludzi, którzy mają ukończone wyższe studia są to warunki pracy upokarzające i urągające prestiżowi i godności zawodu nauczyciela. Rządzący, którzy za takie coś są odpowiedzialni działają na szkodę całego lokalnego społeczeństwa - bo kto będzie im w takiej szkole uczyć?

Najwartościowszą grupę stanowią starsi wiekiem nauczyciele, którzy zostali w

Emeryt

Oceniono 10 raz(y) -6

Panie Wójcie co do szkół pełne poparcie. Przy okazji pytanie czy będą bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla emerytów.

gosc

Oceniono 6 raz(y) 6

kombinator