Już 27 lipca 2018 roku w Parku Naukowo-Technologicznym planowane jest szkolenie, w którym weźmie udział około 40 ełckich firm. Szkolenie ma na celu powiększenie świadomości przedsiębiorców w kontekście prowadzenia biznesu, budowy marki, Social Mediów i wielu innych zagadnień, które mogą znacząco wpłynąć na przychody firm.


Szkolenie poprowadzi Gabriel Daniel Brzozowski - specjalista od marketingu i reklamy, doradca biznesowy, przedsiębiorca od 13 lat oraz autor książki "Ja to Ty, czy Ty to już ja". Współwłaściciel firmy z branży reklamowej i prezes zarządu spółki z branży szkoleniowej.

Szkolenie organizowane jest przez firmę Steel Group Sp. z o.o która wpisana jest w Bazę Usług Rozwojowych dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą otrzymać refundację kosztów do 80% dzięki Stowarzyszeniu "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka", które posiada środki dla przedsiębiorców. Każdy mikro, mały lub średni przedsiębiorca zgłaszając się do Stowarzyszenia „CREP” (www.screp.pl) może otrzymać do 70 000 złotych.

Jak mówi Brzozowski - Nie ma być to tylko suche szkolenie z którego uczestnik nic nie wynosi, lecz szkolenie, które realnie wpłynie na rozwój uczestników, a dzięki temu też na wyniki finansowe firmy.

Wszystkie miejsca na lipcowe szkolenie są już zarezerwowane, lecz firma planuje już kolejne tury.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod adresem e-mial: kontakt@bmcg.biz.pl lub na kanałach społecznościowych.

Artykuł sponsorowany