Projekt „Torebek hand made” zwycięzcą VI edycji konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”. Gala Finałowa odbyła się 25 października 2019 roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Nagroda główna to 30 tys. zł.

Zakończyła się VI edycja konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”, organizowanego przez ełcki Park Naukowo-Technologiczny.

W trakcie gali zostały zaprezentowane  4 pomysły na biznes przygotowane przez 4 przedsiębiorcze kobiety, które walczyły o główną nagrodę 30 000 zł na start swojej firmy w Ełku.

Za najlepszy innowacyjny projekt biznesowy uznano "Torebki hand made spersonalizowane" Pani Justyny Romaniuk. Projekt zakładał szycie torebek, saszetek i plecaków spersonalizowanych dedykowanych indywidualnemu klientowi. Każdy klient może zamówić torebkę czy też plecak taki jaki sobie wymarzy, z własnym haftem.
Otrzymał on nagrodę w wysokości 30 000 zł ufundowaną przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku. Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.  

Dodatkowo zwyciężczyni otrzymała dwa vouchery na studia podyplomowe jeden z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, a drugi z Wyższej Szkoły Gospodarki.