Na zakończonych w Siedlcach Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym świetnie spisał się reprezentant ełckiego klubu V.I.P. GYM oraz stowarzyszenia Masakra! Marcin Skowroński zdobył złoty medal Federacji WPA (World Powerlifting Alliance).

Marcin Skowroński przy masie własnej 121,8 kg osiągnął łączny wynik 780 kg!
- Przysiad 305 kg
- Wyciskanie 175 kg
- Martwy ciąg 300 kg

Zadowolenia nie kryje trener oraz mistrz w trójboju, Dominik Golak: To co zostało zaplanowane, zostało zrealizowane w 100%! Miało być minimum 2x300 kg i było.

Dwie imprezy rangi mistrzowskiej w dwa dni
Zawodnicy stowarzyszenia Masakra dzień wcześniej startowali na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym w Spale.
Co prawda ze zmiennym szczęściem, ponieważ Tworkowski "spalił" przysiady i nie został sklasyfikowany. Świetnie natomiast spisała się
Monika Sztukowska która zdobyła brązowy medal. Zawodniczka V.I.P. GYM startowała w kategorii wagowej do 52 kg do 18 roku życia.

Dominik Golak podkreśla okazane wsparcie dla Biura Organizacji Pozarządowych / dofinansowanie inicjatywy z budżetu Miasta Ełk dzięki którym zawodnicy stowarzyszenia Masakra mogą rywalizować na najważniejszych imprezach sportowych i reprezentować nasze miasto.